GoPass – darujte si viac zážitkov!

Užívajte si dovolenku so zľavami, zbierajte body a premeňte ich na ešte viac zážitkov. S kartou GoPass dovolenkujete výhodne a s odmenami.

Čo je karta GoPass

Vernostná karta GOPASS je čipová karta, ktorá vám prináša množstvo zliav, benefitov a odmien v strediskách, rezortoch, prevádzkach, baroch, reštauráciách a hoteloch Tatry mountain resorts a predajniach Tatry Motion vo Vysokých Tatrách, Jasnej a Aquaparku Tatralandia.

So svojou kartou GOPASS si užívate nielen zľavy počas dovolenky, zbierate body za každý nákup a premieňate ich za ešte viac zážitkov, ale tiež ďalšie fantastické výhody a benefity.

Získajte zľavu na pobyt až 35€ s Gopassom

Pre všetkých majiteľov gopass karty máme dobré správy. Odteraz môžete využiť svoje body a premeniť ich na zľavu na pobyt.
Už počas rezervácie svojho pobytu môžete využiť svoje gopass body a získať tak zľavu až do 35€. Stačí ak v našom online rezervačnom formulári zadáte číslo svojej gopass karty!

Gopass body Zľava na pobyt
200 bodov zľava 10 €
320 bodov zľava 15 €
440 bodov zľava 20 €
560 bodov zľava 25 €
680 bodov zľava 30 €
800 bodov zľava 35 €

 

Využite svoje body v našom hoteli

Aj v našom hoteli sme pre vás pripravili zaujímavú ponuku. Využite svoje body a doprajte si uvoľňujúcu masáž tatranským drevom alebo ich premeňte na izbu s vyšším štandardom.

GoPass ponuka v našom hoteli Gopass cena
Masáž tatranským drevom 300 bodov
Late check-out do 12.00 200 bodov
Early check-in od 12.00 200 bodov
Minibar s 50 % zľavou na deň 300 bodov
Upgrade do vyššieho štandardu 400 bodov
Ovocný košík na izbe 200 bodov
Domáce zviera 200 bodov

Tieto a aj ďalšie odmeny čakajú len na vás.

GOPASS = lístok na lanovku

image05

Zabudnite na čakanie pri pokladni! Každý hosť získa od nás pri nástupe na svoj pobyt kartu GOPASS, ktorá už je nabitá bodmi. Ak sa rozhodnete ísť na výlet lanovkou, so svojou GoPass kartou môžete hneď nastúpiť.

 

Nielen lístky na lanovku

Na kartu GOPASS môžete nakupovať v e-shope okrem lístkov na lanovku aj vstupenky do aquaparku, športové potreby, hotelové pobyty a mnohé ďalšie služby v strediskách Jasná Nízke Tatry, Vysoké Tatry alebo Tatralandia.

Svojimi GOPASS bodmi môžete platiť aj v reštauráciách alebo ich môžete premeniť napríklad na uvoľňujúcu masáž. Pozrite si všetky výhody a odmeny na www.gopass.sk.

image06

Za 1 euro máte 1 bod

Za každé euro získavate 1 bod na svoju GOPASS kartu. Nazbierané body vymeňte za ešte viac dovolenkových zážitkov. Odmeny za body vás čakajú nielen na svahoch, v aquaparku, ale aj priamo u nás v hoteli.

image07

Viac informácií na www.gopass.sk.

Dovolenka s GOPASSOM