Reštaurácia

„Personál milí, reštaurácia veľmi pekná, jedlo perfektné, ale to nie je všetko... treba zažiť.“ Júlia, 1. augusta 2016

V štýlovej reštaurácii nášho hotela spoznáte gastronomické zážitky kombinujúce tradície a fantáziu. Naprieč ročnými obdobiami budete zvádzaní farebným spektrom chutí a vôní, ktoré potešia všetky vaše zmysly. Jedlá sú pripravované z kvalitných surovín s citom a empatiou, s dôrazom na maximálnu kvalitu zostavovaného menu, pričom ich príprava a mnohé ingrediencie sú úzko späté s Feng Shui filozofiou.

Netypické architektonické riešenie reštaurácie ešte viac zdôrazní priateľskú atmosféru nevtieravej prestíže a presvedčivej kvality, celková pozitívna energia nasiaknutá v celom interiéri spolu s gurmánskym menu zostaveným samotným šéfkuchárom vás povzbudí na celý zvyšok dňa.

Ak sa rozhodnete pre špeciality z našej kuchyne, v ponuke nájdete jahňacinu, teľacinu a bryndzu priamo z biofarmy, taktiež kvalitnú kuracinu a syry z rodinnej biofarmy.

Priamo v kuchyni šéfkuchára sa vyrábajú tie najlepšie cestoviny, pirohy či noky a zahryznúť si u nás môžete do vždy čerstvého chrumkavého chleba rovno z dielne nášho tímu. Potrite si ho čerstvým domácim maslom a medom od lokálnych dodávateľov. Milovníci rýb si prídu na svoje pri rybách ulovených z lokálnych rybníkov, dochutených bylinkami z našej záhradky. Máte ich radšej údené? Ochutnajte našu špecialitu, ryby vyúdené priamo u nás čerešňovo-bukovým drevom.

Nechajte si u nás popriať dobrú chuť a príďte k nám nakŕmiť všetky svoje zmysly.

Rezervácia stola:

+421 44 547 8016

Chef´s Freestyle Show
kulinársky večer s bohatým programom:

  • Freestyle show úspešných šéfkuchárov svetovej úrovne
  • Gabo Kocák, Roman Kováč a ďalší kuchári
  • Fantastické gurmánske menu
  • Sladké potešenie od vychýreného cukrára Michala Baniara
  • Moderátor večera Andrej Bičan
  • Somelier zvýrazni chuť jedla ponukou vín
  • Šikovný barman namieša drink podľa vašej chuti
  • Hudobný program a tombola

07. októbra 2016 od 17,00 hod.


Viac informácií v našom blogu

kuchárska freestyle show

Eňa Vacvalova odporúča

Slnečný júlový víkend strávila humoristka Eňa Vacvalová s svojim manželom Jurajom v Troch Studničkách. Počas svojho pobytu ochutnala aj naše špeciality. Ako sa cítila v našej reštaurácií a čo jej u nás chutilo?

„Elegantné servírovanie, skvelé, veľmi chutné jedlo, estetický zážitok na tanieri a navyše, opäť som sa niečo nové naučila, najmä, čo sa týka nápaditosti v príprave predjedál, ktoré sú mojou „slabosťou“. Veľmi rada varím, takže ak sa niekde môžem nečakane inšpirovať , je to pre mňa osobne veľký bonus.“

Eňa si v našom menu našla aj svojho favorita:

"Chutilo mi všetko, čo som mala možnosť ochutnať, ale predsa len - Pošírovaný losos, zeleninové tagliatelle, kôprové veloute! A raňajky s Pavlovou, teda dezert Pavlova - úžasná!"

Prečítajte si celý rozhovor s humoristkou Eňou Vacvalovou

ena vacvalova v Troch Studnickach

zima v jasnej