Silvester 2017

Oslávte príchod Nového roka uprostred krás zasneženej Demänovskej Doliny. Užívajte si fantastickú lyžovačku v najlepšom lyžiarskom stredisku Jasná a po zotmení vymeňte lyžiarske bundy za večerné róby a zabávajte sa počas silvestrovských osláv v našom hoteli. Aj tento rok sme si pre vás pripravili bohatý program plný hudby, tanca, skvelého jedla a skvelej zábavy. Dospelý sa zabavia pri známych piesňach a nudiť sa nebudú ani detičky, ktoré sa môžu tešiť na vystúpenia klaunského dua Teater komika.

Silvester v Troch Studničkách

  • Živá hudba v podaní 5-člennej kapely ANNA REPKOVA – band
  • Strhujúca tanečná show v podaní folklórneho súboru ČAROVNÉ OSTROHY
  • Vystúpenie klaunského dua Teater komika
  • Bubenícky deväťčlenný orchester – CAMPANA BATUCADA
  • Silvestrovská tombola
  • Moderator večera Marek Pavlík
  • Špeciálne silvestrovské menu

Zmena programu vyhradená

Rezervujte si svoj silvestrovský pobyt:

REZERVOVAŤ SILVESTROVSKÝ POBYT ONLINE

 

ANNA REPKOVA band

Repertoár plný svetových aj domácich hitov v originálnom podaní kapely ANNA REPKOVA band vás nenechá sedieť na stoličkách!

anna repkova band

ČAROVNÉ OSTROHY

Čarovné ostrohy dodali folklóru moderný facelift, ktorý dokáže osloviť každú generáciu a ich show je právom považovaná za svetovú. Ich prevedenie tradičných tancov našich predkov vám vyrazí dych!

carovne ostrohy

TEATER KOMIKA

Najlepšie klaunské duo rozosmeje svojimi gagmi publikum od 0 do 150 rokov. Vaše detičky sa môžu tešiť na na animácie obsahujúce prvky žonglovania, akrobacie, pantomímy a cirkusového umenia!

teater comica

CAMPANA BATUCADA

Príval rytmu, radosti a pohybu prinesie aj deväťčlenný bubenícky orchester hrajúci tradičné rytmy samby. Vystúpenie tohto energického zoskupenia vás prenesie na chvíľu do Rio de Janeiro a vy sa ocitnete uprostred karnevalového sprievodu. Tento rok sa súčasťou bubeníckeho orchestra stanete aj vy.

campana batucada

Nenechajte si ujsť najkrajšie zážitky. Rezervujte si silvestrovský pobyt ešte dnes!

REZERVOVAŤ SILVESTROVSKÝ POBYT ONLINE

Dovolenka s GOPASSOM