Boutique Wellness

„Hotel Tri Studničky milo prekvapil úžasným wellnessom.“
Drahomíra, 11. marca 2016
Vstúpte do oázy pokoja, oddychu a znovu nadobudnite harmóniu tela a duše v našom Boutique Wellness centre. Feng shui filozofia hotela Tri Studničky je zvýraznená naším wellness centrom, kde vás čaká dokonalé uvoľnenie od každodenného stresu nielen po fyzickej stránke.

Doprajte si dokonalý wellness pobyt v exkluzívnom Boutique Wellness – nechajte sa rozmaznávať masážami a ošetreniami pre božský relax, uvoľnite sa vo vírivke či saune, vychutnajte si západ slnka na prvej horskej pláži v Tatrách, doprajte svojmu telu wellness výživu a zároveň sebe gurmánske pôžitky. Odvážnejšie typy nájdu osvieženie v potoku Demänovka, ktorá steká z kopcov Nízkych Tatier, preteká oboma Demänovskými jaskyňami a hosťom nášho wellness prináša unikátne ochladenie po pobyte v exteriérovej saune.

Prebuďte svoju vnútornú Zen oázu pokoja, doprajte si chvíle harmónie v našom Boutique Wellness a rozžiarte sa navonok!

Otváracie hodiny

15.00 – 21.00 hod., denne

Info a rezervácie

+421 44 547 8000-2

info@tristudnicky.sk

Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín. Pre aktuálne informácie, prosím, kontaktujte recepciu hotela na telefónnom čísle +421 44 547 8000-2 alebo e-mailom na info@tristudnicky.sk.

Vybavenie wellness

Vnútorný a vonkajší vírivý bazén

Kapacita: 4 – 6 osôb Teplota: 36 – 38° C Účinky: uvoľnenie, prekrvenie a hydromasáž tela

Fínska vonkajšia sauna

Odporúčaný čas: max. 15 min Teplota: 90 – 100° C Vlhkosť vzduchu: 15 – 25 % Účinky: relaxačné, regeneračné, posilnenie imunitného systému, prevencia proti chorobám z nachladnutia. Neodporúča sa: pri srdcových ochoreniach, stavoch po infarkte, vysokom krvnom tlaku, akútnych infekčných ochoreniach, veku nad 70 rokov a osobám pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok.

Parná sauna – aromaterapia

Odporúčaný čas: 10 – 20 min Teplota: 50 – 60° C Vlhkosť vzduchu: 95 – 100 % Účinky: detoxikácia, posilnenie imunitného systému, naparovanie horných dýchacích ciest.

Relaxačná miestnosť

V našej relaxačnej miestnosti na vás čakajú pohodlne tvarované ležadlá s prikrývkami, na ktorých sa môžete ponoriť do oázy ticha, pripadne nechať sa unášať relaxačnými tónmi. Zatvorte oči a doprajte si dokonale uvoľnenie pre svoje telo i myseľ. Alebo si doprajte krásny výhľad na okolitý les a zurčiaci potok. V letných mesiacoch môžete chytať slnečné lúče v pohodlných kreslách na terase.

Exteriérové ochladenie v potoku

Unikátny exteriérový ochladzovací „bazénik“ vytvorila sama príroda. Po dôkladnom prehriatí vo fínskej exteriérovej saune si doprajte osvieženie priamo v potoku Demänovka, ktorý preteká našou horskou plážou. Jeho cesta začala na svahoch Nízkych Tatier, prešiel Demänovskou jaskyňou Slobody aj Demänovskou ľadovou jaskyňou, aby priniesol pôžitok každému odvážnejšiemu hosťovi. Dokonale prekrví organizmus, vyplaví adrenalín a naštartuje vás.
wellness_10
wellness_12

zima v jasnej