Turistika a cyklistika

Spoznávajte krásu hlbokých dolín a majestátnych štítov zrkadliacich sa na hladine horských plies. Naplňte si pľúca čerstvým tatranským vzduchom a doplňte si energiu do každej bunky svojho tela.

Spoznajte pôvod tatranskej prírody. Či už sa vyberiete pešo po turistických chodníkoch alebo na bicykli, Nízke Tatry vám odhalia svoje tajomstvá. Zhlboka sa nadýchnite čerstvého tatranské vzduchu a nechajte sa unášať jedinečnou atmosférou a nádhernými výhľadmi.

V každom ročnom období Tatry poskytnú množstvo trás na objavovanie. Na tie najzaujímavejšie miesta vás zavedie aj mobilná aplikácia Liptov.

Webová aplikácia Liptov

Stiahnite si mobilnú aplikáciu Liptov:

Stiahnite si v AppStore Získajte z Google Play

Spoznajte energiu Liptova

Odhaľte čaro okolitej prírody či tajomstvá histórie na hradoch a zámkoch. Každý deň počas leta máme pre vás pripravené výlety na očarujúce miesta Slovenska. Vyberte sa s nami na romantické prechádzky prírodou, dobrodružné horské túry či spoznávanie histórie.

V júli a v auguste pre vás v spolupráci s agentúrou Adventure trips organizujeme každý deň výlety na zaujímavé miesta Slovenska. Nerobte si žiadne iné plány, pretože naše výlety trvajú celý deň. A na cestu vám pribalíme aj občerstvenie.

Pre všetkých milovníkov cyklistiky je v letných mesiacoch k dispozícii aj moderný bike park Rocky Mountain Bike World. Prírodné danosti terénu, drevené prekážky a terénne úpravy poskytujú kvalitné podmienky pre tréning, aj prekonávanie svojich hraníc. Nájdete tu trate všetkých obtiažností na pohodové jazdy s rodinou, ale aj pre adrenalínových nadšencov.