Galavečer Lýdie Eckhardt

Okrem úchvatnej módnej prehliadky kolekcie jar/leto 2019 vás čaká večer plný zážitkov. Prostredníctvom úryvkov z knihy “Bežať oproti šťastiu” a filmových dokrútok vám Lýdia Eckhardt priblíži svoj tvorivý a tak trochu rozprávkový život. No uvidíte aj jej úprimný pohľad do zákulisia módneho biznisu.

Program sprestrí spevom čarovná Barbora Švidraňová a energiu rozprúdia Old School Brothers. V úchvatných modeloch Lýdie Eckhardt sa predstavia nádherné slovenské modelky, známe aj po celom svete. Po móle sa prejde napríklad Diana Hágerová, Martina Torkošová, Klaudia Poláková, Lucia Berger, Michaela Meňkyová, Romana Paraková, a mnohé ďalšie úspešné slovenské krásky.

Kde: Liptov Aréna Tatralandia, Liptovský Mikuláš
Kedy: 11. máj 2019

Kto je LÝDIA ECKHARDT?

Kariéru módnej návrhárky odštartoval vlastnoručne ušitý overal. Šila najprv pre seba, neskôr pre kamarátky, až prišiel konkurz do Štúdia módy Emmy Tekelyovej a úplne prvá kolekcia Safari. V roku 1995 firma OPTIGEN (Taliansko) začala vyrábať pre salón okuliare pod značkou LÝDIA ECKHARDT, v rokoch 1995 – 1996 realizovala 2 módne prehliadky v Prahe. Svoj prvý salón otvorila 2. mája 1991 v Bratislave. Dnes vlastní značku Lýdia Eckhardt Exclusive a Dione a mimoriadne obľúbený salón na najvyššom poschodí domu na Hviezdoslavovom námestí. Vo svojej tvorbe sa riadi krédom Coco Chanel: “Ten, kto vojde do môjho domu, musí sa stať mojím priateľom.”

 

Rezervujte si váš zážitok spolu s pobytom u nás:

Počet hostí je obmedzený, preto neváhajte a rezervujte si pobyt čo najskôr!

nove weby