Hodnotenie klientov

„Boli sme spokojní a preto odporúčam tento hotel navštíviť a stráviť tu aspoň jednu noc! Ďakujeme!“
Jaroslav, 17. augusta 2016
Mária Milanovič
Slovakia
Človek - návštevník Hotela Tri Studničky nepotrebuje k ohodnoteniu pobytu stráveného u Vás plejádu slov. Jednoducho, stručne a zrozumiteľne: MLADOSŤ, RADOSŤ, PROFESIONALITA. Funkčný krb je k nezaplateniu. Horský potok je fantázia.

S úctivým pozdravom Mária Milanovič.

05.11.2017
Elena Vacvalova
Slovakia
Mám rada prírodné, kvalitné materiály, ako drevo, kameň, meď...a vôbec, prírodu, zeleň a zvieratá. Od prvého okamihu, ktorý je pre mňa osobne veľmi dôležitý, som sa tu cítila príjemne. Či už to bolo zásluhou feng shui, zen, alebo čokoľvek iného, môj prvý pocit je naozaj úžasný...
04.08.2015
Martina
Slovakia
Perfektné! Veľmi príjemné, útulné prostredie. Personál veľmi úslužný, usmievavý a splní Vám čo len chcete. Kuchyňa nemá chybu, zatiaľ som na Slovensku lepšie nejedla - klobúk dole. Vrelo odporúčam aj náročným zákazníkom.
12.5.2016
Juraj
Slovakia
Vyborne jedlo a tyzdenna medzinárodna kuchyňa
01.02.2017
Stano
Slovakia
Nadherny dizajn. Excelentna kuchyna. Velmi mily personal.
16.1.2017
Peter
Slovakia
Nadcasovy prijemny dizajn. Komorna atmosfera. Sauna s ochladenim v potoku s nadhernym okolim, velmi chutne ranajky a vecera s velkym vyberom.
17.10.2016
Ľuboš
Slovakia
Prijemne prekvapenie. Podla recenzii sme ocakavali kvalitu, no na slovenske pomery sme boli milo prekvapeni a az nad mieru spokojny s profesionalitou a pristupom celeho personalu, vybornej kuchyne a krasneho prostredia hotelu v skvelej lokalite.
23.1.2017
Oto
Slovakia
Veľmi pekný hotel v ktorom sa človek cíti príjemne od prvej chvíle.
Milý a ochotný personál. Dobrá poloha a pekné prostredie. Kuchyňa! Mali sme polpenziu a naozaj sme si každý deň užili. Bohaté raňajky a skvelé "a la carte" štvorchodové večere. Dobrý výber vína. Ešte raz skvelý personál.
03.09.2016
Ľudmila
Slovakia
Páčilo sa nám takmer všetko,príjemné prostredie,personál,jedlo bolo výborné!
13.08.2016
Martin
Slovakia
Prijemne prekvapila ochota personalu, neustale vysmiati a ochotni pomoct... Ranajkove menu bolo vynikajuce
14.07.2016