O hoteli

„Hotel si potrpí na detailoch, čo dodáva celému zariadeniu veľkú pridanú hodnotu.“ Terézia, 13. júla 2016

POVESŤ O TROCH STUDNIČKÁCH

Bolo to už veľmi dávno, keď mal liptovský richtár tri dcéry. Povesť o ich kráse sa rozšírila do ďalekého okolia, a tak mali mnoho pytačov. Ich otec však zo všetkého najviac dbal o čistotu svojich dcér. Tie ho ale veľmi sklamali, preto sa richtár rozhodol ich zakliať do troch vyvierajúcich studničiek, aby im ich nevinnosť vrátil späť.

Či už je táto povesť pravdivá alebo nie, Tri Studničky sa stali symbolom neobyčajnej krásy.

O HOTELI

Boutique hotel Tri Studničky v Nízkych Tatrách je klenotom ponúkajúcim nezvyčajnú atmosféru s náznakom lákavej prestíže odlišujúcim sa od masy iných. Vychutnajte si luxus v príjemnej forme vďaka unikátnemu spojeniu hrejivého tepla domova, typickej atmosféry horskej chaty, rozmaznávajúceho komfortu najlepších mestských hotelov a vynikajúcej kuchyne.

Všadeprítomná pozitívna energia a pohoda v hoteli Tri Studničky**** bola odborne ohodnotená špecialistom na čínske učenie Feng Shui a potvrdená certifikátom. Ako prvý Feng Shui hotel na Slovensku vám prináša neopísateľnú atmosféru v esteticky a energeticky vysokohodnotnom prostredí ideálnom na relax, oddych, zotavenie a dovolenku. Spomaľte. Nadýchnite sa. Žite.

Objavte harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr. Toto skvostné ubytovanie v Nízkych Tatrách atraktívne dopĺňajú priestory útulného wellness s prvou horskou plážou v Demänovskej doline, ako aj presklené konferenčné priestory budiace dojem, že sa konferencia koná priamo v náručí horskej prírody.

To je len časť z toho, čím sú „studničky“, ako ich volajú domáci, neodolateľné. Nadýchnite sa atmosféry harmonického spojenia troch prírodných materiálov – dreva, medi a kameňa, atmosféry návratu k prírode.

V našom hoteli Vás radi ubytujeme so psíkmi menšieho plemena s hmotnosťou do 10 kg (mimo termínu Vianoc, Silvestra a Veľkej noci). Ďakujeme za pochopenie.

Hotelové služby

● Možnosť zakúpenia Skipassu bez čakania – priamo na recepcii
● Room service 7.00 – 22.00
● Concierge service
● Skibus do strediska Jasná
● Minibus – výlety a transfer z letiska a na letisko
● Požičovňa horských bicyklov a športových potrieb
● Požičovňa spoločenských hier
● Detský kútik (v prípade obsadenia konferenčnej miestnosti nie je k dispozícii)
● Internetový kútik
● Wifi pripojenie (pokrytie v každej izbe, v hotelovej hale, v konferenčnej sále a v reštaurácii)
● Parkovisko
● Úschovňa lyží
● Laundry service – pranie a žehlenie
● Možnosť ubytovania so psíkom menšieho plemena (do 10kg)
● Predaj šperkov a suvenírov na recepcii
● Spoločenská miestnosť –biliard, stolný futbal od 09:00-21:00 hod
Pravidlá pre pobyt s domácimi zvieratami

Okrem spomenutých služieb sme pripravení vyjsť v ústrety aj vašim individuálnym prianiam.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom rezervácie ubytovania, dostupnosti, firemných podujatí a pod., neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktujte nás

*
*
* povinné polia