Leto v Jasnej

#TuSomDoma
Užite si letnú dovolenku v blízkosti lanoviek a turistických chodníkov, kde vám vďaka nášmu personálu, vysokej úrovni služieb a jedinečným zážitkom prinášame pocit druhého domova.

Iveta Chovanová
riaditeľka hotela
Hotel s úžasnou atmosférou. Obľúbiť si miesto, ktoré je váš pracovný priestor, kam sa vždy radi vrátite a trávite tam viac času ako so svojou rodinou, nie je samozrejmé a bežné. A práve Tri studničky sú pre mňa takým miestom už niekoľko rokov. Vnímam ich jedinečnosť s úžasnou atmosférou a pozitívnou energiou.
Pocit domova vytvárajú v prvom rade ľudia - úslužný a prívetivý personál ako aj dominujúce prírodné materiály všade okolo nás. Žblnkotajúci potok, krásna príroda, či pohár výborného vínka je zaručene oázou pokoja a pohladenia na duši.
Bude nám nesmiernou cťou a potešením privítať práve vás v našom hoteli, kde vás očakáva množstvo prekvapení a zážitkov, kde duševne aj fyzicky zrelaxujete a načerpáte nových síl.
 

pohodlie v hoteli Tri Studnicky

U nás sa budete cítiť ako doma

Domov nie je miesto, domov je pocit. A u nás sa budete cítiť ako doma.

  • Príjemná atmosféra hotela obklopeného prírodou
  • Prírodné materiály dominujúce v priestoroch hotela umocnia pocit domova
  • Dokonalé pohodlie v útulných izbách zariadených podľa čínskeho učenia feng shui
  • Výborný spánok aj vďaka bylinkovým vankúšom z kolekcie Tatry Wellness Elixír
  • Fantastický relax v Boutique wellness centre a ZEN aktivity pre telo aj dušu
  • Ochotný a usmievavý personál
   

Ivka Guštafíková

Hotel manager

Podľa slovníka slovenského jazyka je hotel podnik na prechodné ubytovanie. V Hoteli Tri Studničky sa však naši hostia cítia skutočne ako doma a radi by sme tento pocit dopriali aj vám. U nás nájdete viac ako len ubytovanie. Náš malý a stabilný kolektív svojim zanietením, úsmevom na tvári a pozitívnou energiou vytvára už dlhé roky pre svojich hostí rodinné prostredie a miesto, z ktorého neradi odchádzajú a kam sa radi znovu vracajú. Je to úžasný pocit, keď môžeme znovu a znovu vítať hostí, ktorí k nám začali chodiť pred viac https://tristudnicky.sk/sk/leto-v-jasnej/ako 10 rokmi a neustále sa vracajú pravé pre to, že vždy u nás nájdu rodinu, ktorá sa o nich s láskou a srdcom postará. Zamilujte si Hotel Tri Studničky tak ako my a nájdite u nás svoj druhý domov.

Martin Štrkolec

F&B manager

Ľudia hľadajú miesta, kde si môžu oddýchnuť a načerpať nové sily. Náš hotel je presne také miesto. Akonáhle k nám prídete, cítite pozitívnu energiu, pocit domova a tepla, ktorý dotvára vynikajúci personál a ešte lepšia kuchyňa. Presne takto na mňa pôsobí tento hotel a som rád, že môžem na takomto mieste pracovať. Spokojnosť našich hostí je ocenením za našu prácu. Vrelo Vám odporúčam prísť, načerpať pozitívnu energiu a oddýchnuť si od každodenného stresu a rýchleho života, ktorý momentálne žijeme.

Jesenný relax víkend