Známe osobnosti u násBootstrap Image Preview

Keďže som tu bol s rodinou a deťmi, tak sa nám najviac pozdával detský kútik, ktorý je obrovský a dá sa zavrieť (úsmev). Sú tam veľmi dobré tulivaky, kde sa môžu zvaliť aj unavení rodičia. Prostredie je tu úplne top. Ja dosť poznám Nízke Tatry, pobehal som tu aj kedysi aj po hrebeňoch, takže je tu krásne. Wellness aj sauna je super, jedlo vynikajúce, detský kútik, všetko super.

Peter Brajerčík, slovenský herec


Bootstrap Image Preview

Ďakujem za možnosť prísť sa zrelaxovať do Hotela Tri Studničky. Cítila som sa tu výborne a úžasne som zrelaxovala. Žiaden "rakúsky" hotel sa na ten váš nechytá.🙂 Milujem to tu!

Zuzana Šebová, slovenská herečka
Bootstrap Image Preview

Hotel Tri Studničky sa mi páči. Vždy ma zo všetkého najviac zaujímajú vzťahy, preto ma ihneď oslovil milý a ochotný personál. Páči sa mi, že je útulný od foyeru až po izby. Interiér hotela je očarujúci a dokonalo ladí s okolitou prírodou. Bývali sme v príjemnom a pohodlnom apartmáne. Som wellness maniačka a ten v hoteli Tri Studničky je naozaj oázou pokoja. Potok Demänovka miesto ochladzovacieho bazéna, to je jednoducho zážitok. Odporúčam sauna masáž, výborné jedlo a aj prechádzky v okolí.

Bibiana Ondrejková, slovenská herečka a moderátorka


Bootstrap Image Preview

Prvé dojmy boli veľmi príjemné, pretože mám rada kameň a prírodné materiály. Veľmi ma očarilo lobby, ktoré pôsobí príjemným a útulným dojmom s krásnym dominantným krbom. Ideálne prostredie kde tráviť voľné chvíle po kvalitnej lyžovačke či túre. Gastronómia je geniálna, ja som veľký fajnšmeker a prišla som si na svoje. V hotelovom wellness som si úžasne oddýchla, po masáži od kvalifikovanej masérky som sa cítila ako znovuzrodená. Som nadmieru spokojná.

Andrea „Karny“ Karnasová, slovenská herečka


Bootstrap Image Preview

Hotelom som veľmi nadšená, pretože aj napriek tomu že je krásny a veľký, zachoval si útulný horský charakter. Počas prvých prechádzok Tatranskými dolinami, som ostala doslova omámená okolitým prostredím, čerstvým vzduchom a nebom plným hviezd.

Zuzana Kronerová, slovenská herečka


Bootstrap Image Preview

Veľmi príjemné. Mám rada prírodné, kvalitné materiály, ako drevo, kameň, meď…a vôbec, prírodu, zeleň a zvieratá. Od prvého okamihu, ktorý je pre mňa osobne veľmi dôležitý, som sa tu cítila príjemne. Či už to bolo zásluhou feng shui, zen, alebo čokoľvek iného, môj prvý pocit je naozaj úžasný...

Elena Vacvalová, herečka, moderátorka, humoristka


Bootstrap Image Preview

Ja som úplne unesená, mne sa tu páči. Práve preto, že som tu pred rokmi bola, tak som sa tu chcela vrátiť. Páči sa mi Spa, potok, sauna – tak to je krásne! A je tu úžasná reštaurácia, na ktorú som lákala muža, ktorý nie je moc na luxusné hotely...

Vendula Pizingerová prezidentka nadačného fondu Kvapka nádeje

nove weby