Kurzy varenia

„Chuť – to je láska a krása.“

Ralph Waldo Emerson

Získajte všetky predpoklady stať sa dobrými kuchármi vďaka kurzom varenia, ktoré vedie tím našich kuchárov. Radi vám poskytnú svoje skúsenosti a naučia vás tipy a triky profesionálov.

Zoznámite sa s prvkami modernej i klasickej kuchyne zo všetkých kútov sveta, dozviete sa niečo o zdravom a zároveň chutnom varení. Osvojíte si základné pravidlá tak, aby sa varenie pre vás stalo hravou zábavou. Zistíte, že k vytvoreniu lahodného jedla nie je potrebné stráviť v kuchyni dlhé hodiny.

Ako prebieha kurz?

Kurzy začínajú vždy o 13:00 hodine a trvajú približne 3 – 4 hodiny. Vedie ich tím našich kuchárov. Všetci účastníci varia rovnaké jedlá súbežne za ich asistencie. Po dokončení jedál majú účastníci kurzu pripravený stôl v reštaurácii, kde si pochutnajú na vlastnoručne pripravených jedlách. K dispozícií je pomocný personál, suroviny potrebné na prípravu jedál, občerstvenie a aj kompletný kuchynský inventár.

TIP: Darčeková poukážka na kurz varenia

Hľadáte darček pre blízkeho či priateľa, o ktorom viete, že sa zaujíma o varenie a vynikajúce jedlo? Radi vám vystavíme darčekovú poukážku na kurzy varenia.

Pre viac informácií o aktuálnych kurzoch kontaktujte recepciu hotela telefonicky na +421 44 547 8000-2 alebo e-mailom na info@tristudnicky.sk.