Reštaurácia

„Personál milí, reštaurácia veľmi pekná, jedlo perfektné, ale to nie je všetko... treba zažiť.“ Júlia, 1. augusta 2016

V štýlovej reštaurácii nášho hotela spoznáte gastronomické zážitky kombinujúce tradície a fantáziu. Naprieč ročnými obdobiami budete zvádzaní farebným spektrom chutí a vôní, ktoré potešia všetky vaše zmysly. Jedlá sú pripravované z kvalitných surovín s citom a empatiou, s dôrazom na maximálnu kvalitu zostavovaného menu, pričom ich príprava a mnohé ingrediencie sú úzko späté s Feng Shui filozofiou.

Netypické architektonické riešenie reštaurácie ešte viac zdôrazní priateľskú atmosféru nevtieravej prestíže a presvedčivej kvality, celková pozitívna energia nasiaknutá v celom interiéri spolu s gurmánskym menu zostaveným samotným šéfkuchárom vás povzbudí na celý zvyšok dňa.

Ak sa rozhodnete pre špeciality z našej kuchyne, v ponuke nájdete jahňacinu, teľacinu a bryndzu priamo z biofarmy, taktiež kvalitnú kuracinu a syry z rodinnej biofarmy.

Priamo v kuchyni šéfkuchára sa vyrábajú tie najlepšie cestoviny, pirohy či noky a zahryznúť si u nás môžete do vždy čerstvého chrumkavého chleba rovno z dielne nášho tímu. Potrite si ho čerstvým domácim maslom a medom od lokálnych dodávateľov. Milovníci rýb si prídu na svoje pri rybách ulovených z lokálnych rybníkov, dochutených bylinkami z našej záhradky. Máte ich radšej údené? Ochutnajte našu špecialitu, ryby vyúdené priamo u nás čerešňovo-bukovým drevom.

Nechajte si u nás popriať dobrú chuť a príďte k nám nakŕmiť všetky svoje zmysly.

Rezervácia stola:

+421 44 547 8016