Silvester 2017

Oslávte príchod Nového roka uprostred krás zasneženej Demänovskej Doliny. Užívajte si fantastickú lyžovačku v najlepšom lyžiarskom stredisku Jasná a po zotmení vymeňte lyžiarske bundy za večerné róby a zabávajte sa počas silvestrovských osláv v našom hoteli. Aj tento rok sme si pre vás pripravili bohatý program plný hudby, tanca, skvelého jedla a skvelej zábavy. Dospelý sa zabavia pri známych piesňach a nudiť sa nebudú ani detičky, ktoré sa môžu tešiť na vystúpenia klaunského dua Teater komika.

Silvester v Troch Studničkách

  • Živá hudba v podaní 5-člennej kapely ANKA REPKOVA – band
  • Strhujúca tanečná show v podaní folklórneho súboru ČAROVNÉ OSTROHY
  • Vystúpenie klaunského dua Teater komika
  • Bubenícky deväťčlenný orchester – CAMPANA BATUCADA
  • Silvestrovská tombola
  • Moderator večera Marek Pavlík
  • Špeciálne silvestrovské menu

Zmena programu vyhradená

Cena za silvestrovskú večeru
Cena pre neubytovaných hostí
139 € dospelá osoba | 69 € deti

Rezervujte si svoj silvestrovský pobyt:

REZERVOVAŤ SILVESTROVSKÝ POBYT ONLINE

 

ANKA REPKOVA band

Repertoár plný svetových aj domácich hitov v originálnom podaní kapely ANKA REPKOVA band vás nenechá sedieť na stoličkách!

anna repkova band

ČAROVNÉ OSTROHY

Čarovné ostrohy dodali folklóru moderný facelift, ktorý dokáže osloviť každú generáciu a ich show je právom považovaná za svetovú. Ich prevedenie tradičných tancov našich predkov vám vyrazí dych!

carovne ostrohy

TEATER KOMIKA

Najlepšie klaunské duo rozosmeje svojimi gagmi publikum od 0 do 150 rokov. Vaše detičky sa môžu tešiť na na animácie obsahujúce prvky žonglovania, akrobacie, pantomímy a cirkusového umenia!

teater comica

CAMPANA BATUCADA

Príval rytmu, radosti a pohybu prinesie aj deväťčlenný bubenícky orchester hrajúci tradičné rytmy samby. Vystúpenie tohto energického zoskupenia vás prenesie na chvíľu do Rio de Janeiro a vy sa ocitnete uprostred karnevalového sprievodu. Tento rok sa súčasťou bubeníckeho orchestra stanete aj vy.

campana batucada

Nenechajte si ujsť najkrajšie zážitky. Rezervujte si silvestrovský pobyt ešte dnes!

REZERVOVAŤ SILVESTROVSKÝ POBYT ONLINE