Silvester 2018 s nami!

Oslávte príchod Nového roka uprostred krás zasneženej Demänovskej Doliny. Užívajte si fantastickú lyžovačku v najlepšom lyžiarskom stredisku Jasná, po zotmení vymeňte lyžiarske bundy za večerné róby a zabávajte sa počas silvestrovských osláv v našom hoteli.

Aj tento rok sme si pre vás pripravili bohatý program plný hudby, tanca, skvelého jedla a skvelej zábavy.

Silvester v Troch Studničkách

  • Headliner večera – párty kapela Funky Emotions
  • Unikátna UV show v podaní súboru DREAMDANCERS
  • Kúzelnícka show Magistra Šestáka
  • Kubánsky spevák – Eusebio
  • Silvestrovská tombola
  • Moderator večera a skvelý DJ Marek Pavlík
  • Špeciálne silvestrovské menu

Zmena programu vyhradená.

Rezervujte si svoj silvestrovský pobyt:

REZERVOVAŤ SILVESTROVSKÝ POBYT ONLINE

 

EUSEBIO – hudobník

Charizmatický kubánsky spevák, showman a skladateľ pôsobiaci na Slovensku a v ostatných krajinách strednej Európy prevažne ako sólista prinesie na Silvestra originálnu kubánsku show plnú strhujúcich rytmov, temperamentu, hravosti, pozitívnej energie a tanca.

eusebio

FUNKY EMOTIONS – párty kapela

Mladá kapela nabitá energiou patrí medzi top 3 najžiadanejšie párty kapely na Slovensku. Táto sedemčlenná skupinka vám naservíruje mix tých najlepších hitov a udrží Vás na tanečnom parkete celú noc.

funky emotions

PETER ŠESTÁK – profesionálny kúzelník

Do sveta ilúzií a mágie vás prenesie profesionálny kúzelník a iluzionista Peter Šesták so svojimi unikátnymi číslami. Za jeho profesionalitu ručí 350 vystúpení ročne, 18 rokov skúseností a bohaté referencie zo Slovenska aj zahraničia.

peter sestak

DREAMDANCERS – UV tanečníci

Skupina umelcov, ktorá vznikla z lásky k ohňu, svetelným/UV efektom, tancu a akrobacii. Ich pestrá ponuka zahŕňa ohňovú show, svetelné vystúpenie či cirkusové čísla ako žonglovanie, vzdušná akrobacia ci multi hoola hooping.

dreamdancers

Marek Pavlík – moderátor & DJ

Talentovaný a energický moderátor Marek Pavlík patrí k tým, ktorí dokážu dostať diváka na svoju stranu kvalitným prejavom, dynamikou, kultivovaným humorom a držať celý večer pevne v rukách. V rovnakej miere je známy aj ako nadaný DJ, o čom svedčí 100 odohraných eventov ročne doma i v zahraničí.

MAREK PAVLIK

Nenechajte si ujsť najkrajšie zážitky. Rezervujte si silvestrovský pobyt ešte dnes!

REZERVOVAŤ SILVESTROVSKÝ POBYT ONLINE

Jesenný relax víkend