lyziar_zima_ski_balik

od 99 €

osoba / noc

SKI / AQUA balík

Objavte zimnú harmóniu. Doprajte si zimné radovánky v najlepšom lyžiarskom stredisku Jasná a brázdite svahy Chopka počas celého dňa. Využite našu ponuku a rezervujte si zimnú dovolenku so skipassmi za tie najvýhodnejšie ceny. Dokonalý relax na vás čaká v našom Boutique wellness. Uvoľnite svoje telo vo vírivke či saunách a doprajte si aj starostlivosť našich profesionálnych masérov. Vychutnajte si šálku čaju, ktorý upokojí vašu myseľ, počas čajového rituálu a vyskúšajte aj cvičenie v našom wellness. Nenechajte si ujsť zimný relax a rezervujte si svoj pobyt v Troch Studničkách ešte dnes.

Balíček zahŕňa

Skipass = Aquapass

Nemusíte sa báť zlého počasia a nevyužitého skipasu – jednoducho ho vymeňte za zábavu v aquaparkoch. Svoj skipass môžete využiť ako vstup do Vodného parku Bešeňová alebo do Aquaparku Tatralandia*.

*V jeden deň pobytu je možné využiť len jednu z ponúkaných služieb. Podmienkou využitia aquapasu je aktivácia skipasu na svahu v 1. deň pobytu.
 

Rezervujte si svoj pobyt:

REZERVOVAŤ ONLINE

Cena za SKI / AQUA balík

Bežná cena
Cena s
Dvojlôžková izba – 3 noci

(pri obsadení 2 osobami)

od 684 € / 2 osoby

od 114 € / osoba / noc

od 662 € / 2 osoby

od 110 € / osoba / noc

Dvojlôžková izba – 4 noci

(pri obsadení 2 osobami)

od 833 € / 2 osoby

od 104 € / osoba / noc

od 817 € / 2 osoby

od 102 € / osoba / noc

Dvojlôžková izba – 7 nocí

(pri obsadení 2 osobami)

od 1429 € / 2 osoby

od 102 € / osoba / noc

od 1394 € / 2 osoby

od 99 € / osoba / noc

Ceny ubytovania v našom hoteli sú flexibilné, závisia od konkrétneho dátumu a obsadenosti hotela. Pre najnižšie dostupné ceny vám odporúčame skorú rezerváciu s GOPASSOM.

Ponuka platí pre pobyty:26 December - 3 Apríl 2018