Eňa Vacvalová v Troch Studničkách

Krásna príroda, dokonalý relax a harmónia, takýmto miestom sú Tri Studničky, v ktorých našla svoj vytúžený oddych aj známa slovenská humoristka – Elena Vacvalová. So svojim manželom Jurajom zavítala do Troch Studničiek počas slnečného júla na predĺžený víkend. Hneď po príchode táto elegantná a vždy usmievavá dáma naplnila svojim optimizmom a energiou priestory nášho hotela.

Eňa si do Troch Studničiek prišla oddýchnuť, ale my sme si nemohli nechať ujsť príležitosť porozprávať sa s ňou. Položili sme jej pár otázok, aby sme zistili, ako sa u nás mala a aké sú jej dojmy z nášho hotela?

Veľmi príjemné. Mám rada prírodné, kvalitné materiály, ako drevo, kameň, meď…a vôbec, prírodu, zeleň a zvieratá. Od prvého okamihu, ktorý je pre mňa osobne veľmi  dôležitý, som sa tu cítila príjemne. Či už to bolo zásluhou feng shui, zen, alebo čokoľvek iného, môj prvý pocit je naozaj úžasný.”

Prvé dojmy boli pozitívne a čo tie ďalšie? „Následne sa už všetko odvíja od ľudí, pretože práve ľudia, ktorí sa o hotel starajú, ktorí ho vedú a pracujú v ňom, môžu pridať takú pocitovú hviezdičku navyše.“ Hneď nás zaujímalo, či sa to podarilo aj nám, a teší nás, že sme dostali kladnú odpoveď 🙂 Už v prvý večer si získal sympatie manželov Vacvalovcov náš čašník Marek, ktorý im s úsmevom naservíroval skvelé jedlo a svojou profesionalitou prekonal ich očakávania. Vďaka nemu získali Tri Studničky ďalšie kladné body. „Je to  výborný pocit, keď je počas večere s vami človek, ktorý je príjemný, nikdy nechýba v pravej chvíli pri stole, vyzná sa vo vínach a vie vám fundovane odpovedať na vaše otázky. Odbornosť v tejto oblasti sa u nás ešte stále dosť podceňuje. Vždy je vítané, aby čašník vedel trochu viac a tento čašník vedel ešte viac, či už o jedle alebo o víne. Skrátka, mohli sme sa s ním pri stole nejakú tú minútku príjemne porozprávať. A to je plus, ktoré je len a len v človeku.“ Sme radi, že máme v našej hotelovej rodine šikovných a usmiatych ľudí 🙂

ena vacvalova s manazerom troch Studniciek

Milá obsluha a kulinárske zručnosti nášho šéfkuchára a jeho tímu manželov Vacvalovcov mimoriadne príjemne prekvapili: „Elegantné servírovanie, skvelé, veľmi chutné jedlo, estetický zážitok na tanieri a navyše, opäť som sa niečo nové naučila, najmä, čo sa týka nápaditosti v príprave predjedál, ktoré sú mojou „slabosťou“. Veľmi rada varím, takže ak sa niekde môžem nečakane  inšpirovať , je to pre mňa osobne veľký bonus. Už teraz sa teším na ďalšiu večeru a je mi úplne jedno, čo to bude“. Eňa si v našom menu našla aj svojho favorita: pošírovaného lososa, zeleninové tagliatelle, kôprové veloute.

ena vacvalova pocas cajoveho ritualu

Zároveň nás teší, že pri prvej návšteve nášho hotela našla Eňa miesto, kde si mohla oddýchnuť a relaxovať: „Je tu úžasný pokoj a ticho. Po dlhom čase som sa dobre vyspala. Ten horský potôčik akoby „pretekal“ celým hotelom…A viete čo je skvelé? Nech príde  akýkoľvek deň, či bude pršať, snežiť alebo slnko príliš páliť, môžete celkom pokojne ostať v hoteli. Vždy si nájdete také miesto, kútik, terasku, kde môžete spokojne oddychovať, prečítať si knihu, zdriemnuť si, či dať si kávičku, pohár dobrého vínka. A k tomu všetkému spev tých milých drobučkých piniek, ktoré sa preháňajú v korunách mohutných borovíc !”

Sú to krásne slová a pocity, ktorými nás p. Vacvalová odmenila. Najviac sa tešíme, že si od nás odnáša pekné zážitky. A ktorý je ten naj? „Vracali sme sa z krátkej prechádzky v okolí hotela.  Keď sme prechádzali mostíkom ponad potok,  zbadali sme v ňom ležať veľkého, huňatého bernského salašníckeho psa, ten studený horský potok ho celého obtekal, a nám sa zdalo, že sa ten psík slastne a šťastne usmieva?! Tento nádherný obraz som nevedela celý deň dostať z mysle von! A vlastne, prečo aj?! Mám ho  tam doteraz!”

ena vacvalova na terase troch studniciek

A slová na záver? „Maličkosti robia veľké veci, odjakživa a vo všetkom. A z maličkostí sa skladá svet tohto hotela, z maličkostí, ktoré  jedna do druhej zapadajú a dokonalé fungujú. Živé a vždy upravené kvety na terasách, aj vo vázach, kvalitná kozmetika v kúpeľni, mäkké uteráky, čisté akváriá.. musím spomenúť  aj skvelé raňajky, v rámci ktorých nás vždy niečo príjemne prekvapilo, napríklad možnosť vlastnoručne si pripraviť vynikajúci sypaný čaj, či famózna torta Pavlova!  A ešte niečo, v Troch Studničkách otvoria dvere aj štvornohým členom vašej rodiny. Samozrejme, náležite vychovaným…ten náš ale musí trochu schudnúť! Keď sme mu ukázali naše „fotospomienky“, okamžite začal na sebe pracovať! 🙂

Svojím príchodom nás Eňa milo potešila a sme radi, že práve my sme sa mohli postarať o jej oddych a krásne zážitky v Nízkych Tatrách.

Príďte si k nám aj vy po tento jedinečný pocit.

Koho vyzvala Eňa? Pozrite si video


 

Elena Vacvalová vyzvala svoju dobrú priateľku Oľgu Feldekovú na pobyt v Troch Studničkách. Spolu s vami budeme čakať, či p. Feldeková výzvu príjme 🙂

Pridajte sa k Eni a vyzvite aj vy svojich priateľov k nezabudnuteľným zážitkom v Troch Studničkách 🙂