Masáže a procedúry

„Masáže boli nezabudnuteľne uvoľnujúce.“
Silvia, 18. augusta 2016
Vychutnajte si pôžitok z absolútneho uvoľnenia a nechajte sa rozmaznávať od hlavy až po päty. Dovoľte skúseným rukám našich masérov, aby cielenými ťahmi zbavili vaše telo napätia a dopriali vám liečivý a skrášľujúci dotyk. Unikátne masáže a ošetrenia čerpajúce z ozdravnej sily tatranskej prírody a sú dokonalým prostriedkom na upokojenie mysle a relaxačné chvíle len pre seba.
Na stiahnutie - špeciálna ponuka!
Tradičná thajská masáž

Otváracie hodiny

Otvorené denne 15.00 – 21.00

Info a rezervácie

+421 44 547 8000-2

reservation@tristudnicky.sk

Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín. Pre aktuálne informácie, prosím, kontaktujte recepciu hotela na telefónnom čísle +421 44 547 8000-2 alebo e-mailom na info@tristudnicky.sk.

Z bohatej ponuky vám odporúčame:pohodlie v hoteli Tri Studnicky

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny, ktorá vznikla približne pred 5 000 rokmi v Číne. Funguje na princípe, že všetky naše orgány sú reflexne zakončené na chodidlách. Akupresúrnym stláčaním terapeut môže pomôcť vyvážiť systém, a tak získať harmóniu tela a mysle. Tento druh masáže zlepšuje krvný obeh, zmierňuje bolesti kĺbov, chrbtice, blahodarne pôsobí na vnútorné orgány a zároveň pôsobí relaxačne.