Vybavenie wellness

Vnútorný a vonkajší vírivý bazén

Kapacita: 4 – 6 osôb Teplota: 36 – 38° C Účinky: uvoľnenie, prekrvenie a hydromasáž tela

Fínska vonkajšia sauna

Odporúčaný čas: max. 15 min Teplota: 90 – 100° C Vlhkosť vzduchu: 15 – 25 % Účinky: relaxačné, regeneračné, posilnenie imunitného systému, prevencia proti chorobám z nachladnutia. Neodporúča sa: pri srdcových ochoreniach, stavoch po infarkte, vysokom krvnom tlaku, akútnych infekčných ochoreniach, veku nad 70 rokov a osobám pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok.

Parná sauna – aromaterapia

Odporúčaný čas: 10 – 20 min Teplota: 50 – 60° C Vlhkosť vzduchu: 95 – 100 % Účinky: detoxikácia, posilnenie imunitného systému, naparovanie horných dýchacích ciest.

Relaxačná miestnosť

V našej relaxačnej miestnosti na vás čakajú pohodlne tvarované ležadlá s prikrývkami, na ktorých sa môžete ponoriť do oázy ticha, pripadne nechať sa unášať relaxačnými tónmi. Zatvorte oči a doprajte si dokonale uvoľnenie pre svoje telo i myseľ. Alebo si doprajte krásny výhľad na okolitý les a zurčiaci potok. V letných mesiacoch môžete chytať slnečné lúče v pohodlných kreslách na terase.

Exteriérové ochladenie v potoku

Unikátny exteriérový ochladzovací „bazénik“ vytvorila sama príroda. Po dôkladnom prehriatí vo fínskej exteriérovej saune si doprajte osvieženie priamo v potoku Demänovka, ktorý preteká našou horskou plážou. Jeho cesta začala na svahoch Nízkych Tatier, prešiel Demänovskou jaskyňou Slobody aj Demänovskou ľadovou jaskyňou, aby priniesol pôžitok každému odvážnejšiemu hosťovi. Dokonale prekrví organizmus, vyplaví adrenalín a naštartuje vás.

Otváracie hodiny

15.00 – 21.00 hod., denne

Info a rezervácie

+421 44 547 8000-2

info@tristudnicky.sk

Hotel si vyhradzuje právo na zmenu otváracích hodín. Pre aktuálne informácie, prosím, kontaktujte recepciu hotela na telefónnom čísle +421 44 547 8000-2 alebo e-mailom na info@tristudnicky.sk.
Na stiahnutie - špeciálna ponuka!
Tradičná thajská masáž