Zima doma v Jasnej

Domov je tam, kde sa cítite dobre a kam sa vždy radi vraciate. A takéto prostredie vytvárame pre našich hostí. Náš hotel ukrýva množstvo krásnych spomienok. A nás veľmi teší, že sme mohli byť ich súčasťou.

Iveta Chovanová
riaditeľka hotela
Hotel s úžasnou atmosférou. Obľúbiť si miesto, ktoré je váš pracovný priestor, kam sa vždy radi vrátite a trávite tam viac času ako so svojou rodinou, nie je samozrejmé a bežné. A práve Tri studničky sú pre mňa takým miestom už niekoľko rokov. Vnímam ich jedinečnosť s úžasnou atmosférou a pozitívnou energiou.
Pocit domova vytvárajú v prvom rade ľudia - úslužný a prívetivý personál ako aj dominujúce prírodné materiály všade okolo nás. Žblnkotajúci potok, krásna príroda, či pohár výborného vínka je zaručene oázou pokoja a pohladenia na duši.
Bude nám nesmiernou cťou a potešením privítať práve vás v našom hoteli, kde vás očakáva množstvo prekvapení a zážitkov, kde duševne aj fyzicky zrelaxujete a načerpáte nových síl.
   

Najkrajšie zážitky sú tie tatranské

Zima v Jasnej má svoje jedinečné čaro. Krásna zasnežená krajina a množstvo aktivít pre malých aj väčších návštevníkov sú zárukou tých najkrajších zážitkov.

  • Fantastická lyžovačka vo svetovom lyžiarskom stredisku Jasná
  • Centrum športu a zábavy, množstvo atrakcií a reštaurácií a barov priamo na svahu
  • Pre začiatočníkov, profesionálov aj adrenalínových nadšencov